Collection: All Rugs
-
Vintage Anatolian floral runner 2’8 x 9’4
Regular price $350.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $350.00 USDSold out -
Vintage Lichen Oushak rug 5’ 7 x 7’ 2
Regular price $425.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $425.00 USDSold out -
Sold out
Seaglass Border Oushak 9’7 x 13’
Regular price $1,375.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $1,375.00 USDSold out -
Vintage Ember Medallion Runnner 2’8 x 12’8
Regular price $425.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $425.00 USDSold out -
Vintage Kars Garden path runner 2’9x14
Regular price $500.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $500.00 USDSold out -
Vintage Nomad’s Medallion runner 4’ x 13’
Regular price $375.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $375.00 USDSold out -
Vintage stepped stone runner 3’2 x 9’3
Regular price $300.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $300.00 USDSold out -
Sold outVintage Burgundy Boteh Rug 3’10x10’4
Regular price $398.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $398.00 USDSold out -
Vintage muted camel and olive vine runner 2’4x9’3
Regular price $350.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $350.00 USDSold out -
Sold outVintage flame edge runner 3’8 x 9’4
Regular price $330.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $330.00 USDSold out -
Vintage Anatolian ochra rug 3’8 x 11’2
Regular price $275.00 USDRegular priceUnit price / per$335.00 USDSale price $275.00 USDSold out -
Vintage 8 pointed star runner 3’2 x 10’7
Regular price $265.00 USDRegular priceUnit price / per$350.00 USDSale price $265.00 USDSold out -
Vintage Medallion Turkish runner 2’10 x 10’4
Regular price $300.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $300.00 USDSold out -
Vintage Turkish Prisma Runner 2’5 x 9’4
Regular price $265.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $265.00 USDSold out -
Vintage Anatolian Flora runner 3’ x 9’ 4
Regular price $295.00 USDRegular priceUnit price / per$375.00 USDSale price $295.00 USDSold out -
Vintage Anatolian “Fox & Hen” rug 3’5 x 8’4
Regular price $250.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $250.00 USDSold out













